Informacje dostarczane do domu

Możecie Państwo zamówić broszurę za darmo.

Chcesz pogłębić swoje informacje? Poniżej można pobrać broszury w formacie PDF lub otrzymać je pocztą. Aby otrzymać pocztą należy wypełnić pola z danymi adresowymi i złożyć zamówienie.

 

Dostępne materiały

Inkontynencja, czyli nietrzymanie moczu: czym jest i jak aktywnie z nią żyć? Informacje i wskazówki. 
Broszura zawiera kompleksowe informacje na temat inkontynencji oraz wiele praktycznych wskazówek, które okazały się skuteczne w radzeniu sobie z nietrzymaniem moczu.

 PDF Download: Inkontynencja, czyli nietrzymanie moczu: czym jest i jak aktywnie z nią żyć?

 

 

 `

Broszura MoliCare Mobile opisująca produkt
Szczegółowe informacje na temat MoliCare Mobile.

 PDF Download: Broszura MoliCare Mobile

 

 

 

 

Broszura INCO System 
Broszura zawiera kompleksowe informacje na temat produktów firmy HARTMANN w aspekcie higieny osób z problemem nietrzymania moczu, począwszy od lekkiego do najwyższego stopnia inkontynencji. Dzięki niej uzyskają Państwo informacje, który produkt jest najlepszym rozwiązaniem dla Państwa.                           

 PDF Download: Broszura INCO System 

 

 

 
 
 
Inkontynencja, czyli nietrzymanie moczu: czym jest i jak aktywnie z nią żyć?   Broszura MoliCare Mobile    Broszura INCO System   
 
 
Kobieta   Mężczyzna  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Czy chcą Państwo otrzymywać informacje? Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Paul Hartmann Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Pabianicach przy ul. Partyzanckiej 133/151 informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Paul Hartmann Polska Sp. z o.o. informacji handlowych na podany wyżej adres poczty elektronicznej lub numer telefonu komórkowego.
 
 
Zgadzam się  
 
 
Wrażam zgodę na kontakt telefoniczny.   
 
Polityka prywatności:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PAUL HARTMANN Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Pabianicach przy ul. Partyzanckiej 133/151 moich danych osobowych podanych powyżej - zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), w celach marketingowych, edukacyjnych, szkoleniowych, statystycznych oraz informacyjnych, wyrażając jednocześnie zgodę na otrzymywanie od PAUL HARTMANN Polska Sp. z o.o. wszelkiej korespondencji dot. ww. kwestii. Oświadczam, iż jestem świadomy/a, iż zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, podanie danych osobowych jest dobrowolne oraz przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych i ich poprawiania.
 
 
Akceptuję regulamin o ochronie danych*  
 
Captcha   captcha