Opinie Klientów

9 z 10 użytkowników jest przekonanych

Zebrane opinie użytkowników potwierdziły dziewięciu na dziesięciu użytkowników oceniło komfort użytkowania MoliCare Mobile jako bardzo dobry lub dobry.Ulepszony, bardziej miękki materiał, czułem idealne dopasowanie pieluchomajtki, a praktyczny wskaźnik wilgotności również się sprawdził. Uważam, że te cechy produktu mogą przekonać dotychczasowych użytkowników produktów konkurencyjnych do zmiany na MoliCare Mobile.

 

Anna z Radomia:

"MoliCare Mobile jest tak prosty w obsłudze, że nie trzeba niemal żadnej pomocy ze strony mojej córki. To również daje mi poczucie bezpieczeństwa, które ponownie umocniło moją wiarę w siebie."

 

Lucyna z Warszawy:

"Dla mnie przede wszystkim ważna jest dyskrecja. Z MoliCare Mobile nie muszę obawiać się nieprzyjemnych spojrzeń, choroba nie przeszkadza mi w kontaktach z ludźmi.“

 

Renata z Krakowa:

"Nowy wskaźnik wilgotności bardzo mi pomaga w opiece nad moją teściową. Teraz zawsze wiem, kiedy jest czas na zmianę produktu. Pozwala on zaoszczędzić nerwów i pieniędzy. "

 

Kazimierz z Torunia:

"Idealne dopasowanie i miękki materiał, pomaga mi lepiej radzić sobie w życiu codziennym. Znowu idę aktywnie przez  życie i czuję się komfortowo we własnej skórze."

 

Janina z Jasła:

"Od kiedy, mój farmaceuta zalecił mi nowy MoliCare Mobile, problem podrażnień skóry mnie nie dotyczy - zyskałam dobre samopoczucie."