Optymalna ochrona dla Twojej skóry

MoliCare Mobile® o neutralnym dla skóry pH

Wraz z serią pieluchomajtek MoliCare Mobile firma HARTMANN oferuje jako niemal jedyny producent asortyment, który nie tylko rozwiązuje problem nietrzymania moczu, ale również chroni skórę przed drażniącymi czynnikami związanymi z inkontynencją. Każdy produkt z linii MoliCare Mobile posiada neutralne dla skóry pH 5,5, nie narusza bariery ochronnej skóry i zapobiega namnażaniu się bakterii w strefach intymnych. 

 

Dlaczego pH 5,5 jest tak ważne? 
Zewnętrzna warstwa skóry posiada wartość pH 4,5 do 5,5. Skóra z lekko kwaśnym odczynem ma za zadanie chronić przed bakteriami i grzybami oraz wspomagać szybszą regenerację po wszelkiego rodzaju uszkodzeniach. Ciecze mają różne wartości pH i często naruszają naturalny, lekko kwaśny odczyn płaszcza ochronnego skóry. Co w konsekwecji może prowadzić do różnego rodzaju podrażnień. 

 

Jaką ochronę zapewnia MoliCare Mobile?
Z neutralnym dla skóry pH 5,5 MoliCare Mobile stabilizuje funkcje ochronne skóry. Ponadto, wkład chłonny z warstwą zewnętrzną Dry Plus chroni skórę przed zawilgoceniem, utrzymując wysoki komfort suchej skóry.

MoliCare Mobile przyczynia się do dobrego samopoczucia i pomaga prowadzić aktywny tryb życia  bez względu na problem nietrzymania moczu.